• English

Novinky

Svůj trh práce se odhodlala uvolnit Francie - byť postupně a "kontrolovaně". Omezení volného pohybu pracovních sil z většiny nových členských zemí EU zavedlo při jejich vstupu v roce 2004 dvanáct z patnácti předchozích členských států. Výjimku tvořily Irsko, Británie a Švédsko. V minulých dnech oznámily úmysl se k nim připojit Finsko, Portugalsko a Španělsko. Naopak Německo a Rakousko chtějí omezení zachovat. Jeho maximální doba je sedm let, tedy do roku 2011.

Hlavní strana arrow Aktuální pozice
Řezník
Číslo pozice 51
Vloženo 21/01/2008
Obor potravinářství

Pro našeho významného partnera v Irsku a Velké Británii hledáme vhodné kandidáty na pozici řezník:

Pozice: Řezník

Náplň práce:

  • porážka
  • bourání
  • úprava

Požadavek:

  • vyučení v oboru
  • praxe (z masokombinátu výhodou)
  • zkušenosti se zpracováním hovězího a vepřového masa
  • občanská bezúhonnost

Nabízíme:

  • zaměstnání a zázemí u perspektivní a stabilní společnosti
  • možnost dlouhodobého pracovního poměru
  • atraktivní pracovní podmínky
  • veškerá organizační pomoc