• English

Novinky

Minimální plat v Irské republice od 1.1.2007 bude navýšen z původních 7,65 Eur/hodina na 8,30 Eur. Od 1.7.2007 bude minimální plat dále zvýšen na 8,65 Eur/hodina.

Hlavní strana arrow Aktuální pozice
Hlavní účetní s AJ
Číslo pozice 26
Vloženo 14/04/2007
Obor finance

Do prosperující společnosti se sídlem v Trutnově hledáme novou posilu na pozici hlavní účetní:

Pozice: Hlavní účetní s AJ

Náplň práce:

  • vedení a metodické řízení účetnictví, vedení účtárny
  • zodpovědnost za zpracování měsíčních a ročních uzávěrek
  • spolupráce při sestavování konsolidované účetní uzávěrky
  • sestavování daňového přiznání, daňová problematika
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • cash-flow management
  • reporting
  • kontakt s bankou, orgány státní správy, auditory

Požadavek:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici hlavní účetní
  • plynulá znalost angličtiny (znalost němčiny výhodou)
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • samostatnost, analytické myšlení
  • flexibilita a ochota maximálního pracovního nasazení
  • občanská bezúhonnost

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • nadprůměrné finanční ohodnocení odpovídající důležitosti pozice
  • stabilní zázemí české firmy
  • příležitost získávat nové znalosti a zkušenosti
  • možnost aktivního využití angličtiny
  • prostor pro osobní růst v rámci společnosti